استیکر بافت دار سری برگرفته از طبیعت سونی اکسپریا زد

استیکر بافت دار سری برگرفته از طبیعت سونی اکسپریا زد

0 نظر سفارش (0)
21,000تومان
کد محصول: Sony Xperia Z Taken From Nature Sticker
موجودی در انبار
تعداد بازدید 457 بازدید

توضیحات محصول

  

 100 بار بچسبانید

ماهوت تضمین می کند تا 100 بار بتوانید بدون آسیب برپوش بافت دار را از سطح پشت گوشی جدا کرده و مجددا نصب کنید. چسبندگی برپوش از بین نخواهد رفت. تنها دقت کنید در هنگام جدا کردن برپوش از دستورالعمل مربوطه پیروی کنید 

 
 طرح های متنوع و بدیع

  ماهوت در انتخاب 17 طرح موجود برای برپوش های بافت دار سلایق گوناگونی را مد نظر قرار داده است. طرح های معروف فیبرکربنی - طرح های وینتیج - طیف های زیبای رنگی از جمله این مجموعه هستند

 
  ضخامت برپوش

   برپوش بافت دار از 2 لایه با جنس پلی کربنات ساخته شده است. لایه زیرین برای چسبندگی بهتر و دوام بیشتر استفاده می شود، البته ویژگی موثر این لایه باعث شده است تا در هنگام جدا کردن برپوش از سطح به هیچ عنوان اثری بر روی آن باقی نگذارد. همچنین دولایه بودن محصول  مقاومت در برابر ضربه را بالا می برد.

 
  بافت قابل لمس

    برپوش ها را لمس کنید، بافت منحصر به فرد هر یک از آنها را احساس کنید. این برجستگی باعث می شود در هنگام استفاده اصطکاک مناسبی با دست ایجاد شود و شانس لیز خوردن گوشی را کم کند. این موضوع در گوشی و یا تبلت هایی که قاب براق و صیقلی دارند آشکارتراست. هر کدام از برپوش های بافت دار احساس متفاوت و بافت خاص خود را دارند. 

 
  برش با تکنولوژی لیزر

    تمامی قطعات به دقت طراحی شده اند و بارها مورد آزمایش قرار گرفته اند.همچنین تکنولوژی برش، با لیزر و دقت ۰٫۰۰۱ میلیمتر می باشد. حکاکی با لیزر بر روی یک برچسب با ضخامت تنها 0.1 میلیمتر کاری دشوار است که در این محصول به خوبی انجام گرفته.

 طراحی لبه (MAHOOT EDGE)

طراحی لبه محوصلاتی که نشان  mahoot-edge را دارند با تکنیک خاصی صورت گرفته است. هدف از اجرای این تکنیک پوشش بیشتر سطح پشت گوشی است. 

 
  طراحی فوق دقیق (MAHOOT extreme fit)

طراحی فنی محصولاتی که این نشان را دارند فوق العاده دقیق است. تهیه نقشه ها با روش physical Scan صورت گرفته و  برپوش از اطراف دوربین یا اسپیکر فاصله ای ندارد. همچنین برپوش تا آنجا که امکان دارد به لبه ها دستگاه نزدیک شده است.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
Size Chart