استیکر بافت دار افعی جنگلی سامسونگ گلکسی نوت 5

توضیحات محصول

تا 100 بار بچسبانید  100 بار بچسبانید

تضمین می کنیم تا 100 بار بتوانید بدون آسیب استیکر بافت دار را از سطح پشت گوشی جدا کرده و مجددا نصب کنید. چسبندگی استیکر از بین نخواهد رفت. تنها دقت کنید در هنگام جدا کردن استیکر از دستورالعمل مربوطه پیروی کنید 

 
طرح های متنوع و بدیع  طرح های متنوع و بدیع

  در انتخاب 17 طرح موجود برای استیکر های بافت دار سلایق گوناگونی را مد نظر قرار داده است. طرح های معروف فیبرکربنی - طرح های وینتیج - طیف های زیبای رنگی از جمله این مجموعه هستند

 
تنها 0.2 میلیمتر ضخامت با دولایه پلیکربنات  ضخامت استیکر

   استیکر بافت دار از 2 لایه با جنس پلی کربنات ساخته شده است. لایه زیرین برای چسبندگی بهتر و دوام بیشتر استفاده می شود، البته ویژگی موثر این لایه باعث شده است تا در هنگام جدا کردن استیکر از سطح به هیچ عنوان اثری بر روی آن باقی نگذارد. همچنین دولایه بودن محصول  مقاومت در برابر ضربه را بالا می برد.

 
بافت قابل لمس  بافت قابل لمس

    استیکر ها را لمس کنید، بافت منحصر به فرد هر یک از آنها را احساس کنید. این برجستگی باعث می شود در هنگام استفاده اصطکاک مناسبی با دست ایجاد شود و شانس لیز خوردن گوشی را کم کند. این موضوع در گوشی و یا تبلت هایی که قاب براق و صیقلی دارند آشکارتراست. هر کدام از استیکر های بافت دار احساس متفاوت و بافت خاص خود را دارند. 

 
برش با تکنولوژی لیزریبرش با تکنولوژی لیزر

    تمامی قطعات به دقت طراحی شده اند و بارها مورد آزمایش قرار گرفته اند.همچنین تکنولوژی برش، با لیزر و دقت ۰٫۰۰۱ میلیمتر می باشد. حکاکی با لیزر بر روی یک برچسب با ضخامت تنها 0.1 میلیمتر کاری دشوار است که در این محصول به خوبی انجام گرفته.
 


 MAHOOT edge design طراحی لبه (MAHOOT EDGE)

طراحی لبه محوصلاتی که نشان  mahoot-edge را دارند با تکنیک خاصی صورت گرفته است. هدف از اجرای این تکنیک پوشش بیشتر سطح پشت گوشی است. 

 
MAHOOT extereme fit  طراحی فوق دقیق (MAHOOT extreme fit)

طراحی فنی محصولاتی که این نشان را دارند فوق العاده دقیق است. تهیه نقشه ها با روش physical Scan صورت گرفته و استیکر از اطراف دوربین یا اسپیکر فاصله ای ندارد. همچنین استیکر تا آنجا که امکان دارد به لبه ها دستگاه نزدیک شده است.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
Size Chart