مایکروسافت

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

Microsoft Display Dock

(0)

داک کانتینیوم مایکروسافت محصولی بی نظیر و بسیار کار آمد است که به عنوان مکمل گوشی فوق العاده لومیا 950 روانه بازار شده تا کاربران برای اولین بار بتوانند احساس تبدیل گوشی به یک کامپیوتر با محیط ویندوز 10 را تجربه کنند. این محصول ارائه شده توسط مایکروسافت در یک سمت خود دارای پورت USB C برای اتصال به گوشی و در سمت دیگر دارای 3 پورت USB 2 برای اتصال به..

نمایش سریع

قاب محافظ نیلکین Microsoft Lumia 532

(0)
45,000تومان

Nillkin Frosted Shield for Microsoft Lumia 532 قاب محافظ مایکروسافت لومیا 532 مارک نیلکین این کاور از پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات ساخته شده و از بدنه پشتی و اطراف گوشی شما محافظت میکند. در جعبه ی این محصول یک عدد برچسب محافظ صفحه ضدخش نیز موجود می باشد.  ..

نمایش سریع

قاب محافظ نیلکین Microsoft Lumia 535

(0)
25,000تومان

Nillkin Frosted Shield for Microsoft Lumia 535 قاب محافظ مایکروسافت لومیا 535 مارک نیلکین این کاور از پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات ساخته شده و از بدنه پشتی و اطراف گوشی شما محافظت میکند. در جعبه ی این محصول یک عدد برچسب محافظ صفحه ضدخش نیز موجود می باشد.  ..

نمایش سریع

قاب محافظ نیلکین Microsoft Lumia 640

(0)
40,000تومان

Nillkin Frosted Shield for Microsoft Lumia 640 قاب محافظ مایکروسافت لومیا 640 مارک نیلکین این کاور از پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات ساخته شده و از بدنه پشتی و اطراف گوشی شما محافظت میکند. در جعبه ی این محصول یک عدد برچسب محافظ صفحه ضدخش نیز موجود می باشد.  ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

قاب محافظ نیلکین Microsoft Lumia 640XL

(0)

Nillkin Frosted Shield for Microsoft Lumia 640XL قاب محافظ مایکروسافت لومیا 640XL مارک نیلکین این کاور از پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات ساخته شده و از بدنه پشتی و اطراف گوشی شما محافظت میکند. در جعبه ی این محصول یک عدد برچسب محافظ صفحه ضدخش نیز موجود می باشد.  ..

نمایش سریع

قاب چرمی اسپرت Microsoft Lumia 640XL

(0)
35,000تومان

قاب چرمی اسپرت با طراحی متنوع و رنگ های زیبا بهترین گزینه برای محافظت از گوشی شماست. این قاب ها با داشتن روکش چرمی و همچنین طراحی منحصر به فرد و بسیار متنوع چشم هر بیننده ای را به خود جلب میکند.جنس داخلی این گاردها از پلاستیک سخت بوده و دارای استحکام و نیز انعطاف و همچنین ظرافت قابل قبولی هستند...

نمایش سریع

کیف چرمی ریچ باس مایکروسافت لومیا 435

(0)
65,000تومان

Rich Boss  Leather Case for microsoft Lumia 435 کیف چرمی مایکروسافت لومیا 435مارک ریچ باس بدنه پشتی وجلوی این کاور از جنس چرم بوده وداخل آن به صورت ژله ای می باشد که با داشتن دور دوخت در حاشیه چرمی خود زیبایی این محصول را دو چندان میکند.از دیگر ویژگی های این کاور این است که به صورت استند می ایستد و همچنین در پشت درب چرمی آن جایی برای گذاشتن ..

نمایش سریع

کیف چرمی ریچ باس مایکروسافت لومیا 532

(0)
65,000تومان

Rich Boss  Leather Case for microsoft Lumia 532 کیف چرمی مایکروسافت لومیا 532مارک ریچ باس بدنه پشتی وجلوی این کاور از جنس چرم بوده وداخل آن به صورت ژله ای می باشد که با داشتن دور دوخت در حاشیه چرمی خود زیبایی این محصول را دو چندان میکند.از دیگر ویژگی های این کاور این است که به صورت استند می ایستد و همچنین در پشت درب چرمی آن جایی برای گذاشتن ..

نمایش سریع

کیف چرمی ریچ باس مایکروسافت لومیا 535

(0)
65,000تومان

Rich Boss  Leather Case for microsoft Lumia 535 کیف چرمی مایکروسافت لومیا 535مارک ریچ باس بدنه پشتی وجلوی این کاور از جنس چرم بوده وداخل آن به صورت ژله ای می باشد که با داشتن دور دوخت در حاشیه چرمی خود زیبایی این محصول را دو چندان میکند.از دیگر ویژگی های این کاور این است که به صورت استند می ایستد و همچنین در پشت درب چرمی آن جایی برای گذاشتن ..

نمایش سریع

کیف چرمی ریچ باس مایکروسافت لومیا 540

(0)
45,000تومان

Rich Boss  Leather Case for microsoft Lumia 540 کیف چرمی مایکروسافت لومیا 540مارک ریچ باس بدنه پشتی وجلوی این کاور از جنس چرم بوده وداخل آن به صورت ژله ای می باشد که با داشتن دور دوخت در حاشیه چرمی خود زیبایی این محصول را دو چندان میکند.از دیگر ویژگی های این کاور این است که به صورت استند می ایستد و همچنین در پشت درب چرمی آن جایی برای گذاشتن ..

نمایش سریع

کیف چرمی ریچ باس مایکروسافت لومیا 640

(0)
60,000تومان

Rich Boss  Leather Case for microsoft Lumia 640 کیف چرمی مایکروسافت لومیا 640مارک ریچ باس بدنه پشتی وجلوی این کاور از جنس چرم بوده وداخل آن به صورت ژله ای می باشد که با داشتن دور دوخت در حاشیه چرمی خود زیبایی این محصول را دو چندان میکند.از دیگر ویژگی های این کاور این است که به صورت استند می ایستد و همچنین در پشت درب چرمی آن جایی برای گذاشتن ..

نمایش سریع

کیف چرمی ریچ باس مایکروسافت لومیا 640XL

(0)
45,000تومان

Rich Boss  Leather Case for microsoft Lumia 640XL کیف چرمی مایکروسافت لومیا 640XLمارک ریچ باس بدنه پشتی وجلوی این کاور از جنس چرم بوده وداخل آن به صورت ژله ای می باشد که با داشتن دور دوخت در حاشیه چرمی خود زیبایی این محصول را دو چندان میکند.از دیگر ویژگی های این کاور این است که به صورت استند می ایستد و همچنین در پشت درب چرمی آن جایی برای گذا..

نمایش سریع

کیف چرمی نیلکین مایکروسافت لومیا 435

(0)
65,000تومان

Nillkin  Leather Case for Nokia Lumia 435 کیف چرمی نوکیا لومیا 435مارک نیلکین بدنه پشتی این کاور پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات بوده و درب جلوی این کاور چرمی میباشد. کیفیت ساخت این کاور بسیار بالا بوده وبه خوبی از گوشی شما محافظت مینماید.  ..

نمایش سریع

کیف چرمی نیلکین مایکروسافت لومیا 535

(0)
65,000تومان

Nillkin  Leather Case for microsoft Lumia 535 کیف چرمی مایکروسافت لومیا 535مارک نیلکین بدنه پشتی این کاور پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات بوده و درب جلوی این کاور چرمی میباشد. کیفیت ساخت این کاور بسیار بالا بوده وبه خوبی از گوشی شما محافظت مینماید.  ..

نمایش سریع

کیف چرمی نیلکین مایکروسافت لومیا 640

(0)
60,000تومان

Nillkin  Leather Case for microsoft Lumia 640 کیف چرمی مایکروسافت لومیا 640مارک نیلکین بدنه پشتی این کاور پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات بوده و درب جلوی این کاور چرمی میباشد. کیفیت ساخت این کاور بسیار بالا بوده وبه خوبی از گوشی شما محافظت مینماید.  ..

نمایش 1 تا 15 از 18 (2 صفحه)