لوازم جانبی ایسوس

حالت نمایش:
نمایش سریع

metal bumper for Asus Zenfone 5

(1)
35,000تومان

metal bumper for  Asus Zenfone 5 بامپرفلزی ایسوس زنفون5 بامپر فلزی Asus Zenfone 5  بسیار سبک و کم حجم با طراحی شیک و نفیس مقاوم در برابر ضربه و ساخته شده از مواد اولیه مرغوب...

نمایش سریع

metal bumper for Asus Zenfone 6

(0)
30,000تومان

metal bumper for  Asus Zenfone 6 بامپرفلزی ایسوس زنفون6 بامپر فلزی Asus Zenfone 6  بسیار سبک و کم حجم با طراحی شیک و نفیس مقاوم در برابر ضربه و ساخته شده از مواد اولیه مرغوب...

نمایش سریع

برچسب ان اف سی نیلکین

(0)

Nillkin NFC TAG SUIT امروزه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف به خصوص در زمینه فناوری اطلاعات همواره شاهد معرفی محصولات جدید هستیم که در اینجا ما به معرفی برچسب NFC می پردازیم. فناوری NFCکه امروزه  گوشی های زیادی از ان بهره مند هستند برای انتقال  هرچه سریع تر داده ها و همچنین ذخیره سازی برخی تنظیمات شخصی در تگ های مخصوص به کار می رود..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

شارژر اصلی ایسوس AD2022M20

(0)

Original Asus Charger AD2022M20 شارژر اصلی ایسوس AD2022M20  این محصول شارژر اصلی ایسوس زنفون 2 است و انتخابی مناسب برای گوشی هایی از قبیل زنفون 2, زنفون سلفی,وهمچنین دیگر گوشی ها می باشد. ولتاژ ورودی: AC 100-240V, 50-60Hz, 0.16A دارای قابلیت Fast Charge دارای یک پورت خروجی USB دارای کابل USB..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

قاب محافظ نیلکین Asus Zenfone 2 ZE551ML

(1)

Nillkin Frosted Shield for Asus Zenfone 2 ZE551ML قاب محافظ ایسوس زنفون 2 مارک نیلکین این کاور از پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات ساخته شده و از بدنه پشتی و اطراف گوشی شما محافظت میکند. در جعبه ی این محصول یک عدد برچسب محافظ صفحه ضدخش نیز موجود می باشد.  ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

قاب محافظ نیلکین Asus Zenfone 5

(0)

Nillkin Frosted Shield for Asus Zenfone 5 قاب محافظ ایسوس زنفون 5مارک نیلکین این کاور از پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات ساخته شده و از بدنه پشتی و اطراف گوشی شما محافظت میکند. در جعبه ی این محصول یک عدد برچسب محافظ صفحه ضدخش نیز موجود می باشد.  ..

نمایش سریع

قاب محافظ نیلکین Asus Zenfone 5 Lite

(0)
30,000تومان

Nillkin Frosted Shield for Asus Zenfone 5 Lite قاب محافظ ایسوس زنفون 5لایت مارک نیلکین این کاور از پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات ساخته شده و از بدنه پشتی و اطراف گوشی شما محافظت میکند. در جعبه ی این محصول یک عدد برچسب محافظ صفحه ضدخش نیز موجود می باشد.  ..

نمایش سریع

قاب محافظ نیلکین Asus Zenfone 6

(0)

Nillkin Frosted Shield for Asus Zenfone 6 قاب محافظ ایسوس زنفون 6 مارک نیلکین این کاور از پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات ساخته شده و از بدنه پشتی و اطراف گوشی شما محافظت میکند. در جعبه ی این محصول یک عدد برچسب محافظ صفحه ضدخش نیز موجود می باشد.  ..

نمایش سریع

قاب محافظ نیلکین Asus Zenfone Go

(0)

Nillkin Frosted Shield for Asus Zenfone Go قاب محافظ ایسوس زنفون گو مارک نیلکین این کاور از پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات ساخته شده و از بدنه پشتی و اطراف گوشی شما محافظت میکند. در جعبه ی این محصول یک عدد برچسب محافظ صفحه ضدخش نیز موجود می باشد.  ..

نمایش سریع

قاب محافظ نیلکین Asus Zenfone Max

(0)
45,000تومان

Nillkin Frosted Shield for Asus Zenfone Max قاب محافظ ایسوس زنفون مکس مارک نیلکین این کاور از پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات ساخته شده و از بدنه پشتی و اطراف گوشی شما محافظت میکند. در جعبه ی این محصول یک عدد برچسب محافظ صفحه ضدخش نیز موجود می باشد.  ..

نمایش سریع

قاب محافظ نیلکین Asus Zenfone Selfie

(0)

Nillkin Frosted Shield for Asus Zenfone Selfie قاب محافظ ایسوس زنفون سلفی مارک نیلکین این کاور از پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات ساخته شده و از بدنه پشتی و اطراف گوشی شما محافظت میکند. در جعبه ی این محصول یک عدد برچسب محافظ صفحه ضدخش نیز موجود می باشد.  ..

نمایش سریع

قاب محافظ نیلکین ZE500CL Asus Zenfone 2

(0)
45,000تومان

Nillkin Frosted Shield for Asus Zenfone 2 ZE500CL قاب محافظ ایسوس زنفون 2 مارک نیلکین این کاور از پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات ساخته شده و از بدنه پشتی و اطراف گوشی شما محافظت میکند. در جعبه ی این محصول یک عدد برچسب محافظ صفحه ضدخش نیز موجود می باشد.  ..

نمایش سریع

قاب محافظ هوآنمین Asus Zenfone 2 ZE551ML

(1)
20,000تومان

قاب محافظ هوآن مین Asus Zenfone 2 ZE551ML با طراحی زیبا و جنس فوق العاده از گوشی شما در مقابل خط و خش و ضربه محافظت می کند.   هر بار تصویری شفاف دور این قاب طوری طراحی شده که باعث پایداری گوشی شما در هنگام عکس گرفتن میشود همچنین سوراخ دوربین این قاب بسیار مناسب تراز شده که گرفته شدن تصاویر با کیفیت بالا را تضمین می کند.   جفت شدن عال..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

قاب محافظ ژله ای Asus Zenfone 5

(0)

این قاب از جنس پلاستیک نرم بوده و انعطاف پذیر است.قاب های ژله ای در رنگها وطرح های متنوع تولید میشوند که در عین حفاظت از گوشی موجب زیبایی آن نیز میشوند. ویژگی های محصول: محافظت از گوشی در برابر ضربه وخط وخش رنگ بندی متنوع انعطاف پذیر طول عمر بالا..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

قاب محافظ ژله ای Asus Zenfone 6

(0)

این قاب از جنس پلاستیک نرم بوده و انعطاف پذیر است.قاب های ژله ای در رنگها وطرح های متنوع تولید میشوند که در عین حفاظت از گوشی موجب زیبایی آن نیز میشوند. ویژگی های محصول: محافظت از گوشی در برابر ضربه وخط وخش رنگ بندی متنوع انعطاف پذیر طول عمر بالا          ..

نمایش 1 تا 15 از 47 (4 صفحه)