لوازم جانبی موبایل BlackBerry Leap

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

قاب محافظ هوآنمین Blackberry Leap

(0)

قاب محافظ هوآن مین Blackberry Leap با طراحی زیبا و جنس فوق العاده از گوشی شما در مقابل خط و خش و ضربه محافظت می کند.   هر بار تصویری شفاف دور این قاب طوری طراحی شده که باعث پایداری گوشی شما در هنگام عکس گرفتن میشود همچنین سوراخ دوربین این قاب بسیار مناسب تراز شده که گرفته شدن تصاویر با کیفیت بالا را تضمین می کند.   جفت شدن عا..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

قاب محافظ ژله ای فوق نازک BlackBerry Leap

(0)

قاب محافظ ژله ای فوق نازک با داشتن 0.3 میلیمتر ضخامت ظرافت گوشی را حفظ کرده و در عین حال بدنه گوشی را در مقابل ضربه و خط وخش محافظت میکند. ویژگی های محصول: شفافیت فوق العاده کیفیت ساخت بالا قابلیت انعطاف پذیری فو ق العاده حفظ ظرافت و زیبایی گوشی مقاوم در برابر ضربه و خط و خش..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

محافظ صفحه نمایش شیشه ای Blackberry Leap

(0)

محافظ صفحه نمایش شیشه ای به صورت سخت و ضد ضربه طراحی شده است ودر عین حال نسبت به بقیه برچسب ها از شفافیت و تاچ بهتری بر خوردار است.از دیگر مزایای این گونه برچسب ها این است که در هنگام ضربه وشکستن از هم پاشیده نشده وشکل اولیه خود را حفظ می کنند...

نمایش سریع

کیف چرمی ریچ باس Blackberry Leap

(0)
95,000تومان

Rich Boss  Leather Case for Blackberry Leap کیف چرمی بلک بری لیپ مارک ریچ باس بدنه پشتی وجلوی این کاور از جنس چرم بوده وداخل آن به صورت ژله ای می باشد که با داشتن دور دوخت در حاشیه چرمی خود زیبایی این محصول را دو چندان میکند.از دیگر ویژگی های این کاور این است که به صورت استند می ایستد و همچنین در پشت درب چرمی آن جایی برای گذاشتن کارت تعب..

نمایش سریع

کیف چرمی مارک اس سی اچ Blackberry Leap

(0)
90,000تومان

S-Ch  Leather Case for Blackberry Leap کیف چرمی بلک بری لیپ مارک اس سی اچ بدنه پشتی وجلوی این کاور از جنس چرم بوده وداخل آن به صورت ژله ای می باشد که با داشتن دور دوخت در حاشیه چرمی خود زیبایی این محصول را دو چندان میکند.از دیگر ویژگی های این کاور این است که به صورت استند می ایستد و همچنین در پشت درب چرمی آن جایی برای گذاشتن کارت تعبیه ش..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

گارد سخت Blackberry Leap

(2)

Hard case sidieo for Blackberry Leap گارد سخت بلک بری لیپ این کاور با طراحی منحصر به فرد و دو تکه خود از گوشی شما در مقابل ضربه و خط و خش محافظت کرده وبه دلیل داشتن برش های دقیق در قسمت های دوربین, کلید ولوم وپاور باعث راحتی در استفاده از گوشی میشود. همچنین جنس بدنه این گارد به گونه ای بوده که پرز به خود جذب نمی کند و پوشش داخلی گارد نیز هیچ گ..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)