لوازم جانبی موبایل Asus Zenfone Selfie

حالت نمایش:
نمایش سریع

قاب محافظ نیلکین Asus Zenfone Selfie

(0)

Nillkin Frosted Shield for Asus Zenfone Selfie قاب محافظ ایسوس زنفون سلفی مارک نیلکین این کاور از پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات ساخته شده و از بدنه پشتی و اطراف گوشی شما محافظت میکند. در جعبه ی این محصول یک عدد برچسب محافظ صفحه ضدخش نیز موجود می باشد.  ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

قاب محافظ ژله ای Asus Zenfone Selfie

(0)

این قاب از جنس پلاستیک نرم بوده و انعطاف پذیر است.قاب های ژله ای در رنگها وطرح های متنوع تولید میشوند که در عین حفاظت از گوشی موجب زیبایی آن نیز میشوند. ویژگی های محصول: محافظت از گوشی در برابر ضربه وخط وخش رنگ بندی متنوع انعطاف پذیر طول عمر بالا          ..

نمایش سریع

قاب محافظ ژله ای فوق نازک Asus Zenfone Selfie

(0)
10,000تومان

قاب محافظ ژله ای فوق نازک با داشتن 0.3 میلیمتر ضخامت ظرافت گوشی را حفظ کرده و در عین حال بدنه گوشی را در مقابل ضربه و خط وخش محافظت میکند. ویژگی های محصول: شفافیت فوق العاده کیفیت ساخت بالا قابلیت انعطاف پذیری فو ق العاده حفظ ظرافت و زیبایی گوشی مقاوم در برابر ضربه و خط و خش..

نمایش سریع

محافظ صفحه نمایش شیشه ای Asus Zenfone Selfie

(0)
47,000تومان

محافظ صفحه نمایش شیشه ای به صورت سخت و ضد ضربه طراحی شده است ودر عین حال نسبت به بقیه برچسب ها از شفافیت و تاچ بهتری بر خوردار است.از دیگر مزایای این گونه برچسب ها این است که در هنگام ضربه وشکستن از هم پاشیده نشده وشکل اولیه خود را حفظ می کنند.    ..

نمایش سریع

محافظ صفحه نمایش شیشه ای Asus Zenfone Selfie Pro Plus

(0)

محافظ صفحه نمایش شیشه ای Pro Plus به صورت سخت و ضد ضربه طراحی شده است ودر عین حال نسبت به بقیه برچسب ها از شفافیت و تاچ بهتری بر خوردار است.از دیگر مزایای این گونه برچسب ها این است که در هنگام ضربه وشکستن از هم پاشیده نشده وشکل اولیه خود را حفظ می کنند.    ..

نمایش سریع

کیف چرمی Asus Zenfone Selfie

(0)
35,000تومان

 Leather Case for Asus Zenfone Selfie کیف چرمی ایسوس زنفون سلفی کیف زنفون سلفی با طراحی زیبا و مقاومت بالا از گوشی شما در برابر ضربه و خط و خش محافظت می کند. بدنه پشتی وجلوی این کاور از جنس چرم بوده وداخل آن به صورت گارد سخت می باشد .  ..

نمایش سریع

کیف چرمی نیلکین Asus Zenfone Selfie

(0)
65,000تومان

Nillkin  Leather Case for  Asus Zenfone Selfie کیف چرمی  ایسوس زنفون سلفی مارک نیلکین بدنه پشتی این کاور پلاستیک سخت از جنس پلی کربنات بوده و درب جلوی این کاور چرمی میباشد. کیفیت ساخت این کاور بسیار بالا بوده وبه خوبی از گوشی شما محافظت مینماید.  ..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)