پشتیبانی از مشتری: info@promobile.ir 09138344229-09393879530ساعات تماس صبح 10 الی14 عصر 17 الی 21
فارسی
sideblock
sideblock
sideblock
sideblock
sideblock
sideblock
sideblock
sideblock
sideblock
sideblock
استیکر فلورسنس بلک بری کیو 10
استیکر فلورسنس بلک بری کیو 10
استیکر فلورسنس بلک بری کیو 10 استیکر فلورسنس بلک بری کیو 10 استیکر فلورسنس بلک بری کیو 10
32,950تومان
مدل کالا: BlackBerry Q10 Fluorescence Sticker
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس

* گارانتی:


 

استیکر فلورسنس بلک بری کیو 10

     

  برپوش فلورسنس:

ساخته شده از مواد فلورسنت. برپوش فلورسنس را در معرض نور قرار دهید. زمانی که برپوش در محیطی تاریک قرار بگیرد از خود نور سبز رنگی تولید می کند و مانند یک صفحه LED نورانی می شود.

 

         ۶ ساعت ماندگاری: 

مدت زمان تششع برپوش های فلورسنس به شدت نور تابیده شده بر برپوش و مدت زمان قرار گرفتن در معرض نور وابسطه است. در حالتی که نور مناسب به برپوش بتابد و مدت زمان آن کافی باشد برپوش به مدت ۶ ساعت نورانی باقی خواهد ماند. 

 


 

فلورسنت چیست؟

همه مواد معدنی توانایی بازتاب نور را دارند و به همین دلیل چشم انسان قادر به دیدن این مواد است. اما برخی از مواد معدنی خاصیت فیزیکی منحصربفردی دارند که آنها را متمایز از سایر مواد معدنی می کند. این خاصیت منحصر بفرد، فلورسنس ( fluorescence ) نامیده می شود. مواد معدنی دارای این خاصیت می توانند مقدار کمی نور را ذخیره کرده و بعدا مقدار کمی از آن را به صورت تششع، با طول موجی متفاوت و به مرور زمان از خود ساطع کنند. تغییر طول موج باعث می شود نور ساطع شده از این ماده در چشم انسان رنگی دیگر (سبز) دیده شود. تغییر رنگ مواد دارای فلورسنت زمانی به اوج زیبایی خود می رسد که آنها را در تاریکی نگاه کنید.

 

فلورسنت در نگاه نزدیک

فلورسنت زمانی فعال می شود که بویسله طول موج مشخصی از نور مورد تابش قرار بگیرد. UV، اشعه ایکس و تششعات کاتدی از جمله امواجی هستند که خاصیت فلورسنتی را بر می انگیزند البته این امواج در نور مرئی نیز وجود دارند مانند نور خورشید یا چراغ های داخل ساختمان. این تششعات تعداد قابل توجی از الکترون های درون ساختار اتمی ماده فلورسنت را به جنب و جوش وا می دارند. این الکترون های برانگیخته شده موقتاً به مدار بالاتر ساختار اتمی جهش می کنند. حال زمانی که الکترون ها می خواهند به مدار اصلی خود بازگردند مقدار بسیار کمی انرژی به صورت نور تولید می شود. این نور تولید شده را فلورسنس می نامند. طول موج نور ساطع شده از مواد فلورسنت معمولاً به طور قابل توجی با نور مرئی تفاوت دارد. این موضوع تغییر رنگی قابل توجه در ماده ایجاد می کند. اگر ماده به طور مستمر در معرض طول موج مشخصی از تششع مورد نیازش قرار بگیرد تابش آن می تواند برای همیشه ادامه پیدا کند. 

  طراحی لبه (MAHOOT EDGE)

طراحی لبه محوصلاتی که نشان  mahoot-edge را دارند با تکنیک خاصی صورت گرفته است. هدف از اجرای این تکنیک پوشش بیشتر سطح پشت گوشی است. 

 
  طراحی فوق دقیق (MAHOOT extreme fit)

طراحی فنی محصولاتی که این نشان را دارند فوق العاده دقیق است. تهیه نقشه ها با روش physical Scan صورت گرفته و  برپوش از اطراف دوربین یا اسپیکر فاصله ای ندارد. همچنین برپوش تا آنجا که امکان دارد به لبه ها دستگاه نزدیک شده است.
 

    برش با تکنولوژی لیزر

    تمامی قطعات به دقت طراحی شده اند و بارها مورد آزمایش قرار گرفته اند.همچنین تکنولوژی برش، با لیزر و دقت ۰٫۰۰۱ میلیمتر می باشد. حکاکی با لیزر بر روی یک برچسب با ضخامت تنها 0.1 میلیمتر کاری دشوار است که در این محصول به خوبی انجام گرفته.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه: HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:
Copyright © 2013 - 2015 Promobile.ir