پشتیبانی از مشتری: info@promobile.ir 09138344229-09393879530ساعات تماس صبح 10 الی14 عصر 17 الی 21
فارسی

شرایط خرید از فروشگاه

sideblock
sideblock
sideblock
sideblock
sideblock

شرائط  استفاده از وبسایت :

استفاده شما از وب سایت پروموبایل و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
 

خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
كاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب سایت پروموبایل مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح و كامل را در پایگاه درج کنند. بديهيست کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و بموقع سفارش خواهد شد.

ارتباط با کاربران فقط از طریق پایگاه اینترنتی پروموبایل به نشانی www.promobile.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.فروشگاه اینترنتی پروموبایل به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.
 

شرائط و خدمات فروش کالا:

ثبت سفارش

 • موجودی و قیمت کلیه کالاها تا حد امکان با موجودی واقعی انبار و قیمت روز مطابق و بروز نگه داشته خواهد شد ولی با توجه به آنکه فروشگاه به جز فروش آنلاین دارای بخش فروش فیزیکی و فروش حضوری نیز میباشد و موجودی و قیمتها هر لحظه در حال تغییر می باشند برای انجام خرید لازمست مشتریان در مرحله اول استعلام قیمت و موجودی نمایند و پس از تایید موجودی و قیمت می توانند خرید خود را نهایی کرده ومبلغ سفارش را پرداخت نمایند.
 • در صورت عدم استعلام اولیه و یا در صورتی که فروشنده به دلایلی خارج از ارادهء او، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید وهزینه ی سفارش را به طور کامل مطالبه نماید.
پرداخت هزینه
 • در حال حاضر دو روش برای پرداخت مبلغ سفارشات میسر میباشد.1.روش پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی 2.واريز نقدی به حساب فروشنده
 • در روش پرداخت اینترنتی توصیه می شود قبل از پرداخت خریدار به قسمت آموزش پرداخت آنلاین مراجعه و آن را بصورت کامل مطالعه نماید.
 • در روش پرداخت وجه سفارش بصورت واريز نقدی ارسال سفارش منوط به استعلام و تاییدیه پرداخت وجه می باشد.


ارسال سفارشات

 • روشهای  حمل و نقل متنوعی در وبسایت درنظر گرفته شده که مصرف کننده با توجه به نیاز خود میتواند به دلخواه خود یکی از این روشها را انتخاب کند و مصرف کننده موظف است در این امر نهایت دقت را به خرج دهد.
 •  هزینه‏‌هایی از قبیل بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط فروش در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‏شود و به صورت جداگانه محاسبه میشود.
 • زمان تقریبی تحویل سفارشات در توضیحات هر یک از روشهای ارسال ذکر شده است وکابران باید توجه داشته باشند که زمان محاسبه شده از لحظه ی ارسال و تحویل کالا به شرکت حمل و نقل مربوطه محاسبه شده و ربطی به زمان ثبت سفارش ندارد. همچنین در صورت هرگونه تاخیر در تحویل سفارش از طرف شرکت حمل و نقل هیچگونه تعهدی برعهده فروشگاه نبوده و صرفا شرکت حمل ونقل باید پاسخگو باشد. ولیکن فروشگاه در قبال پیگیری سفارشات تا اطمینان از رسیدن به دست مصرف کننده متعهد میباشد.
 • سفارشاتی که معین شده به شرکت پست تحویل داده شوند باید در روزهای عادی نهایتا تا ساعت 12 ودر روزهای پنجشنبه نهایتا تا ساعت 11 ثبت و تکمیل شوند در غیر اینصورت ارسال سفارش به اولین روز کاری بعدی موکول میشود.
 • هزینه ارسال سفارشاتی که به صورت پس کرایه میباشند بر عهده مصرف کننده بوده و مصرف کننده موظف است قبل از انتخاب این نوع ارسال تحقیقات لازم در مورد مقدار هزینه ارسال را از شرکت حمل و نقل مربوطه جویا شود.
 • در صورتیکه شرکت حمل و نقل مربوطه دارای خدمات بیمه ای باشد فروشگاه کلیه سفارشات ارسالی را تا سقف مبلغ ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مصرف کننده وجود نداشته باشد.
 • فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا سفارش را در مکان و زمان مشخص تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.
 •  رسیدگی به کلیه سفارشات ثبت شده خارج از ساعات کاری و در زمان تعطیلات رسمی در اولین روز کاری پس از آن صورت خواهد پذیرفت.
نحوه دریافت سفارشات
 • با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات و تحویل به شرکت‏‏ های حمل و نقل معتبر بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است. و در مورد انتخاب نوع خاص یعنی شرکتهای باربری(ترمینالهای اتوبوسرانی بین شهری) درمورد سفارشات بالای 200 هزار تومان هر گونه حادثه در هنگام حمل و نقل به عهده مصرف کننده میباشد.
 • در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است،مصرف کننده موظف است از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نماید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه عودت شود.در صورت دریافت کالا هیچگونه ادعایی از جانب مشتری قابل پذیرش نیست و امضاء مشتری بمنزله دریافت صحیح و سالم کالا تلقی میگردد.
 

7 روز گارانتی تعویض پروموبایل

فروشگاه اینترنتی پروموبایل متعهد است کلیه کالاهای الکترونیکی که در این فروشگاه عرضه شده را به جهت اطمینان خاطر مصرف کنندگان محترم از صحت و سلامت کالای عرضه شده به مدت 7 روز گارانتی نماید. مصرف کنندگان دقت نمایند این گارانتی فقط تعهدی مبنی بر تعویض کالای معیوب (نه انصراف) تا 7روز با شرایط درج شده در زیر میباشد.

 • اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر ظرف 7 روز به واحد خدمات پس از فروش پروموبایل اطلاع داده شود و قبل از اتمام مهلت گارانتی بسته بندی و برای فروشگاه ارسال شود.
 • وجود ایرادات ظاهری از قبیل هرگونه جای ضربه و خط وخش،وجود لکه،رنگ پریدگی،شکستگی،آبدیدگی و مانند آن بر روی بدنه کالا باعث ابطال گارانتی تعویض خواهد شد.
 • هرگونه دستکاری نرم افزاری مانند تعویض رام ،فلش کردن،روت،آنلاک بوت لودر،آپدیت غیر رسمی و مانند آن کالا را از گارانتی خارج مینماید.
 • وجود پیکسل سوخته در صفحه نمایش محصولات در مواردی که کمتر از 3 عدد (از نوع خاموش یا رنگی) باشد شامل گارانتی تعویض نبوده و فقط تعداد 3عدد یا بیشتر قابل تعویض می باشد.
 • هزینه ارسال کالای معیوب برای بررسی توسط واحد پشتیبانی فروشگاه به عهده مصرف کننده بوده و در صورت تایید نقص توسط کارشناسان فنی این مبلغ طبق تعرفه پستی و با ارائه رسید پستی(فقط پست پیشتاز) به مصرف کننده مسترد خواهد شد.
 • هزینه لوازم جانبی مصرفی مانند برچسب محافظ صفحه و مانند آن، که قبل از اتمام مهلت تست برروی کالا نصب شده باشد به عهده مصرف کننده بوده و مسترد نخواهد شد.
 • در صورت موجود نبودن کالای جدید جهت تعویض با کالای معیوب،پس از هماهنگی قبلی با خریدار نسبت به استرداد هزینه ی کالا اقدام خواهد شد. مبلغ کالا مطابق با مبلغ درج شده در فاکتور و بدون در نظر گرفتن نوسانات قیمت حداکثر ظرف مدت 48 ساعت کاری به حساب مصرف کننده واریز خواهد شد.
 

مغایرت کالای ارسالی با اطلاعات درج شده در سایت

 • مصرف کننده موظف است در هنگام تحویل کالا ابتدا مشخصات ظاهری و فیزیکی کالا مانند رنگ لوازم درون جعبه و... که بدون نیاز به استفاده و روشن نمودن کالا قابل مشاهده است را بررسی کرده و به محض مشاهده مغایرت کالا را به همان صورت اولیه در بسته بندی خود قرار داده و حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا موضوع را به واحد خدمات پس از فروش پروموبایل اطلاع داده و نسبت به استرداد کالا اقدام نماید. بدیهیست در صورت استفاده ی مصرف کننده از کالای دارای مغایرت این امر به منزله ی تایید سفارش باتوجه به اطلاع خریدار از مغایرت موجود است و پس از آن تنها در صورت وجود ایراد فنی کالا قابل تعویض می باشد.
 • در صورت وجود مغایرت در مشخصات فنی کالا با مشخصات فنی درج شده در وبسایت فروشگاه چنانچه این مشخصات بر روی جعبه ی کالا درج نشده باشد و بدون استفاده از محصول قابل تشخیص نباشد مصرف کننده موظف است طی مهلت 24 ساعت اعلام مغایرت نماید ونسبت به مرجوع ساختن کالا اقدام نماید.

7روز مهلت انصراف

 • اگر خریدار پیش از ارسال کالا از خرید خود منصرف شود برای جلوگیری از صرف هزینه های اضافه و اتلاف وقت ناشی از ارسال و بازگشت دوباره محصول باید هر چه سریع‏تر انصراف خود را به واحد پیگیری سفارشات پروموبایل اطلاع دهد.
 • در صورتی که خریدار پس از دریافت کالا از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش پروموبایل اطلاع دهد.در این شرایط در صورتی امکان انصراف برای مصرف کننده وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد. بدیهیست هزینه ی باز پس فرستادن کالا برعهده مصرف کننده می باشد.
 • مبلغ سفارش انصرافی پس از دریافت کالا(درصورتی که کالا ارسال شده باشد) حداکثر ظرف مدت 48 ساعت کاری به حساب مصرف کننده واریز خواهد شد.
 • توجه فرمایید کالاهایی که به صورت سفارشی ارائه میگردد شامل مهلت انصراف نبوده و فقط دارای مهلت تست می باشند.
 

نحوه ارسال کالای مرجوعی

 • برای ارسال کلیه کالاهای دارای ایراد فنی،مغایرت و انصرافی لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و به همراه کلیه لوازم جانبی و فاکتور(اصل یا کپی) به صورت کامل ارسال شود .در ضمن خریدار موظف است پشت برگه ی فاکتور توضیحات خود را در مورد کالای مرجوعی(در مورد نقص یا مغایرت توضیحات کامل ودر صورت انصراف از خرید فقط ذکر کلمه انصراف) درج کند.
 • از درج هرگونه توضیحات بر روی جعبه اصلی کالا جدا پرهیز نمایید.
 • لازم است قبل از مرجوع ساختن کالا با واحد خدمات پس از فروش هماهنگی شود و پس از ارسال کالا کد رهگیری در اختیار این واحد قرار گیرد.
 • توجه کنید در صورتی که مشخص شود خریدار از کالایی که مرجوع ساخته استفاده کرده(به جز کالای دارای نقص فنی ویا مغایرت غیر ظاهری) و یا لوازم جانبی کالا در شرایط اولیه خود نباشد(کلیه لوازم فابریک داخل جعبه کالا) فروشگاه قادر به استرداد وجه مصرف کننده نبوده و کالا با دریافت هزینه ارسال، مجدد برای خریدار ارسال خواهد شد.
 • کالای مرجوعی خود را به آدرس اصفهان-خیابان چهارباغ عباسی-مجتمع تجاری شهر-طبقه اول-واحد 329-کد پستی 8144815361-به نام آقای بهزاد نکوئی ارسال نمائید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

- شرایط و شرح گارانتی و خدمات پس از فروش برای محصولات دارای گارانتی در کارت گارانتی محصول درج شده، چنانچه کالای خریداری شده پس از مهلت تست به هر نحو دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

محتوا

پروموبایل به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز وب سایت شركت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. پروموبایل تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط فروشگاه دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت باشد تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب‏‌سایت پروموبایل هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت پروموبایل تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات كامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

تمامی مصرف کنندگان میتوانند از طرق همین وب سایت میزان رضایتمندی خود را از کیفیت و سلامت کالای خریداری شده ابراز نماید.

(((خدمت به شما افتخار ماست)))
Copyright © 2013 - 2015 Promobile.ir